Odrobinę o naszej firmie
Auto Marlon Serwis to firma z wieloletnim doświadczeniem. Warsztaty samochodowe tej firmy istnieją od wielu lat. Kompleksowo obsługują klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych. Naprawy serwisowe wykonywane są przez doświadczonych serwisantów, za pomocą profesjonalnych narzędzi. Nasz zespół składa się z fachowców, posiadających nie tylko odpowiednią wiedzę, ale również umiejętności w zakresie mechaniki, wulkanizacji, elektroniki, układów wydechowych i klimatyzacji. Prowadzmy także sprzedaż opon i części zamiennych.
W tym czasie wyrobiliśmy sobie solidną markę oraz zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Nasze serwisy samochodów działają w oparciu o najnowsze technologie diagnostyczne, bazując na danych serwisowych producenta oraz zdobytym doświadczeniu. Podstawą sukcesu naszej firmy jest rzetelność, terminowość oraz profesjonalizm. Naszym celem jest świadczenie usług najwyższej jakości a tym samym pełne zadowolenie klientów ceniących sobie kompleksowość oraz wysoki standard usług.
Niedawno oddaliśmy do użytku trzy stacje kontroli pojazdów, gdzie wykonujemy obowiązkowe badania techniczne pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 ton. Wszystkie przeglądy rejestracyjne dokonywane są za pomocą urządzeń działających w oparciu o technikę komputerową, przez profesjonalną kadrę pracowników. Usterki stwierdzone w trakcie badania technicznego można usunąć na miejscu. Istnieje również możliwość dokonania obowiązkowego przeglądu technicznego w samochodach z instalacją gazową.